Szczoteczki SEYSSO – nowoczesność w każdym calu

0

Szczoteczki SEYSSO to najlepsze rozwiązanie, które przybliża nas w kierunku białego, zdrowego uśmiechu. Firma podąża za trendami i nowoczesną technologią by zapewnić nam to co najlepsze.

Szczoteczki SEYSSO z technologią soniczną pracują poprzez drgania, które wprawiają włókna szczoteczki w ruch wymiatający. Swoją coraz większą popularność zyskują dzięki świetnej skuteczności usuwania przebarwień (wino, kawa, herbata, tytoń) i osadów powstałych na płytkach zębów, przy okazji stymulując dziąsła. Dziąsła, które są poddawane regularnym masażom stają się mocniejsze i lepiej ukrwione co w późniejszym czasie wyklucza problem nadwrażliwości. Dzięki ruchom wymiatającym szczoteczki jesteśmy w stanie zadbać od razu o całą jamę ustną. Drgania soniczne tworzą w jamie ustnej miliony mikro bąbelków, które mają za zadanie wspomagać odrywanie płytki nazębnej. Szczoteczki SEYSSO docierają do miejsc trudno dostępnych, a wręcz wcale niedostępnych dla zwykłych szczoteczek. Z łatwością docierają do tylnych partii zębów, oraz do przestrzeni międzyzębowych, czy kieszonek dziąseł.

Sumienne używanie szczoteczek SEYSSO przywraca zębom naturalną biel, chroni przed stanami zapalnymi dziąseł, oraz przed próchnicą. Popularność szczoteczek SEYSSO co chwile wzrasta, potwierdzają to opinie użytkowników, którzy korzystali również szczoteczek innych marek. Szczoteczki soniczne SEYSSO przeznaczone są zarówno dla osób starszych, jak i dla najmłodszych (mała wielkość wymiennych końcówek). Wykonane z należytą starannością, z bardzo trwałych, bezpiecznych materiałów będą dawały dużą radość użytkowania. Sprawdzą się idealnie dla osób zmagających się z paradontozą, osób, które posiadają aparat ortodontyczny na stałe (dotrą we wszystkie miejsca), dla osób z delikatnymi dziąsłami, implantami, czy po prostu osób, które chcą ogólnie poprawić stan swoich zębów i dziąseł.

seysso

Szczoteczka sprawdza się w każdych warunkach z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć. Bardzo wygodna w użyciu i nieproblematyczna w utrzymaniu. Duża odporność na wodę sprawia, że można bardzo dokładnie opłukać szczoteczkę z resztek pasty do zębów po umyciu bez obaw, że się uszkodzi. Poręczne szczoteczki, które dobrze się trzymają w ręce.

Szczoteczki SEYSSO posiadają:

– Bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy, który po naładowaniu trzyma bardzo długo.
– Wymienne końcówki (z różną twardością włókien, w zależności od celu jaki chcemy osiągnąć)
– Etui ochronne, które powoduję, że przetransportujemy szczoteczkę w nienaruszonym stanie.
– Programy pracy (w zależności od modelu od 3- do 5 trybów pracy). Każdy program działa na zasadzie innych częstotliwości drgań na minute. np. Polish (90 000 drgań na minutę) – program krótki, który ma za zadanie polerowanie przednich zębów, oraz ich rozjaśnianie.
– Automatyczny timer, który pomaga w przestrzeganiu czasu jaki jest odpowiedni do poprawnego umycia zębów. Są szczoteczki, które mają program 2minutowy, ale są też takie, gdzie można wybierać od 1minuty – do 3minut.
Niezwykle stylowy i elegancki design (dla osób, które prócz funkcjonalności zwracają uwagę na wygląd produktu, który użytkują ).

Aby zadbać o zdrowe zęby swojej rodziny, spróbuj szczoteczek SEYSSO, które znajdziesz w sklepie HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-seysso, oferującym artykuły najwyższej jakości oraz w pełni bezpieczne. HappyDental to gwarancja konkurencyjnych cen.

Podziel się.

o autorze

Zostaw odpowiedź