Od listopada torba 40x20x25 – nowa torba do Ryanair i Wizz Air

0

Torba 40x20x25 to, według przepisów wprowadzonych od listopada, nowa torba do Ryanair i WizzAir, jaką można wnieść na pokład jako bagaż podręczny. Czy torba 40x20x25 cm to tylko jedna ze zmian, wprowadzonych przez przewoźników. Więcej w artykule.

Ważąca 10 kg torba 40x20x25 to maksymalnie dopuszczalny bagaż podręczny, który możemy wnieść na pokład Ryanair czy WizzAir, bez konieczności dopłaty za bagaż czy wykupienia dodatkowej uslugi. Taka, odpowiednio dostosowana torba do Ryanair i WizzAir spełni wymogi przewoźników, zminimalizuje znacznie koszty podróży.

Torba 40x20x25 do Rayanair

Bardzo wiele osób podróżujących na początku miesiąca, bądź tych, które już wcześniej zabukowały bilety zupełnie nie zdawało sobie sprawy z tego typu zmian. Dlatego bardzo często postawieni zostali przed faktem dokonanym, co wymagało nie lada wyzwania by uniknąć dodatkowych opłat za bagaż. Oczywiście zastosowano pewne ułatwienia dla osób podróżujących właśnie na początku listopada, jednak wciąż wiele osób jest zaskoczonych tymi zmianami. Obecnie torba 40x20x25 cm to podstawa, dlatego warto zakupić odpowiedni model dla siebie.

Przede wszystkim coraz większa liczba sklepów z walizkami i akcesoriami dla podróżujących informuje o zmianach. Bardzo często firmy produkujące walizki i kufry podróżnicze, dostosowują ich wielkość do aktualnych wymogów co jest pomocne w trakcie zakupów. Tak samo jest w przypadku bagażu, jakim jest torba 40x20x25. Niemniej jednak dużo zależy od wiedzy samych podróżujących. Pomimo informacji o tym, że należy przybyć na lotnisko wcześniej, wciąż pojawiają się pewne spóźnienia, co utrudnia i wydłuża proces odprawy, a tym samym komplikuje wiele spraw.

Niezwykle duże znaczenie ma to, by przybyć na lotnisko wcześniej niż jest to wymagane. Dzięki temu można będzie zapoznać się z ewentualnymi zmianami takimi jak właśnie torba 40x20x25 cm, które pojawiły się w niedalekim czasie. Ponadto można będzie właściwie zareagować na takie zmiany, jak przykładowo zakupić walizkę spełniającą normy, a tym samym uchronić się przed dodatkowymi opłatami. Zarówno torba do WizzAir jak i torba do Ryanair muszą mieć maksymalnie 40x20x25cm i wagę do 10 kilogramów, w ten sposób będą mogły podlegać bezpłatnemu bagażowi podręcznemu.

Co w przypadku wcześniejszego przybycia? Czy można zabrać inny bagaż niż torba 40x20x25 cm? Przybycie wcześniej ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Niestety ale zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez Ryanair na pokład można zabrać jedynie 90 podręcznych torebek o wymienionym rozmiarze. Dlatego pasażerowie którzy wchodzą na pokład w późniejszym czasie mogą zostać poproszeni o oddanie torebki do bagaży rejestrowanych.

Torba 40x20x25 z pewnością ułatwi przejście samej odprawy. Niemniej jednak zdecydowanie warto przybyć na lotnisko z trzygodzinnym wyprzedzeniem, by wszystko poszło sprawnie. Przyjazd na lotnisko wcześniej, będzie mógł zapewnić o wiele więcej spokoju już w trakcie pakowania. Warto jest tak rozplanować czas, by móc sobie pozwolić na przybycie na trzy godziny przed planowanym odlotem. Dzięki temu cała odprawa będzie przebiegała bez nerwów i pozwoli zachować spokój. Oczywiście kluczową kwestią w trakcie odprawy wciąż pozostaje odpowiednia torba do Ryanair czy WizzAir.

Specjalnie dostosowany bagaż, jakim jest torba 40x20x25 cm pozwoli przejść odprawę bez niepotrzebnego stresu. Spełniająca wymagania linii lotniczych torba 40x20x25 cm zminimalizuje także koszty podróżowania. Na stronie producenta toreb podróżnych https://www.pariso.pl/pol_m_Torby_Torby-podrozne_Torby-do-Ryanair-201.html torba 40x20x25 cm występuje w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych i fasonach. O zakupie torby podróżnej warto pomyśleć dużo wcześniej, chcąc aby odprawa oraz sama podróż przebiegły bez dodatkowych kosztów i co najważniejsze – bezstresowo.

Podziel się.

o autorze

Zostaw odpowiedź